In verband met de coronacrisis zijn onze intake locaties gesloten en wordt de intake voor nieuwe klanten tijdelijk gedaan door de MaDi in je stadsdeel.
Zie overzicht hieronder of lees eerst verder bij Klant worden.

Stadsdeel Noord (Doras):

Bellen met algemeen nr. 020-4354555, van daaruit word je doorverwezen naar juiste medewerker.

Stadsdeel Zuid (PuurZuid):

Bel naar het algemene nummer 020-2359120. Van daaruit word je doorverwezen naar de juiste medewerker.

Of mail naar schuldhulpverlening@puurzuid.nl

 

Stadsdeel West (Combiwel)

Bellen met algemeen nr.  (020) 618 49 52, van daaruit word je doorverwezen naar juiste medewerker.

mailadres: aanmelding.amw@combiwel.nl

 

Stadsdeel Nieuw West (SeZo)

Bellen met algemeen nr.  020-667 51 00, van daaruit word je doorverwezen naar juiste medewerker.

mailadres: info@sezo.nl

 

Stadsdeel ZuidOost (MaDiZo):
Evert Mollenberg, 020 – 314 16 18, E.Mollenberg@madizo.nl

Cliff Oosterling, 020 – 314 16 18 C.Oosterling@madizo.nl 

 

Stadsdeel Oost (Dynamo):

David Bastiaansen, 020 46 20 300 DBastiaansen@dynamo-amsterdam.nl 

Hedy van der Linden, 020 46 20 300  HLinden@dynamo-amsterdam.nl

 

Stadsdeel Oost (Civic) – alleen voor postcodes 1094,1095 en 1019.

Hikram el Hallabi, 020-6658001, H.Hallabi@civicamsterdam.nl

Erik van der Meij, 020-6658001, E.Meij@civicamsterdam.nl

 

Stadsdeel Centrum (Centram)

Bellen met algemeen nr.  020-557 3333, van daaruit word je doorverwezen naar juiste medewerker. Mailadres: info@centram.nl